ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 15 kwietnia 2015 r. Drukuj Email
środa, 15 kwietnia 2015 19:42

Zapraszamy do składania ofert na prowadzenie terapii rodzinnej w miejscu zamieszkania w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Więcej…
 
Konferencja promocyjna, podsumowująca realizację projektu systemowego „Efektywna pomoc społeczna w gminie Lubartów” w latach 2008-2014 Drukuj Email
środa, 31 grudnia 2014 18:25

Efektywna pomoc spoleczna w gminie Lubartow w latach 2008-2014_3 Efektywna pomoc spoleczna w gminie Lubartow w latach 2008-2014_2 W dniu 29.12.2014 roku odbyła się konferencja promująca, podsumowująca projekt „Efektywna pomoc społeczna w gminie Lubartów”, który był realizowany przez nasz Ośrodek w latach 2008-2014. Zebranym na konferencji uczestnikom projektu, personelowi projektu, członkom Rady Gminy, sołtysom, pracownikom Urzędu, władzom Gminy i wszystkim zgromadzonym przedstawione zostały najważniejsze informacje dotyczące projektu: jego cele, założenia, zasady uczestnictwa, formy oferowanej pomocy, rodzaje wsparcia w ramach instrumentów aktywnej integracji.

Więcej…
 
Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów - podsumowanie edycji siódmej Drukuj Email
poniedziałek, 29 grudnia 2014 18:20
Efektywna pomoc spoleczna w Gminie Lubartow - podsumowanie edycji siodmej_1 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w roku 2014 po raz siódmy realizował projekt  pn. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów", współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem projektu było przeciwdziałanie wykluczeniu zawodowemu oraz społecznemu w Gminie Lubartów przez podwyższenie poziomu kapitału ludzkiego klientów Ośrodka Pomocy Społecznej. Projekt skierowany był do osób mieszkających na terenie Gminy Lubartów, w tym osób bezrobotnych i zatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, które są osobami w wieku aktywności zawodowej, korzystającymi ze świadczeń pomocy społecznej. Każda edycja, etap projektu trwa rok. Wraz z jego początkiem do projektu włączana jest nowa grupa uczestników, która przez cały rok otaczana jest wsparciem z zakresu integracji zawodowej, społecznej, edukacyjnej oraz ewentualnie zdrowotnej. W roku 2014 w projekcie udział wzięło 15 osób, z którymi  zawarto kontrakty socjalne na realizację określonych działań, w tym jedna osoba, która uczestniczyła w nim już w 2013 roku.
Więcej…
 
Zapytanie ofertowe Drukuj Email
piątek, 12 grudnia 2014 20:21

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zgodnie z zasadą konkurencyjności, zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia poniżej 30 000 euro: Dowożenie posiłków do szkół na terenie Gminy Lubartów

 
Seniorzy obchodzili swoje święto Drukuj Email
środa, 08 października 2014 08:47
Seniorzy obchodzili swoje swieto_2 W ubiegłą  sobotę tj. 4 października w Szkole Podstawowej w Skrobowie odbyło się VIII Gminne Spotkanie Osób Starszych.  Na uroczystość przybyły reprezentacje seniorów ze wszystkich sołectw z terenu naszej gminy oraz zaproszeni goście. Spotkaniu seniorów towarzyszył występ Zespołu Pieśni i Tańca „Familia” z Rudołowic  oraz występ zespołu młodzieżowego z Gimnazjum w Skrobowie.  W wydarzeniu uczestniczył  Wójt Gminy Lubartów – Krzysztof Kopyść, który  w swoim wystąpieniu  podkreślił szczególną rolę osób starszych  w społeczeństwie. „To wam drodzy seniorzy zawdzięczamy przetrwanie takich wartości jak tradycja, obyczaje, rodzina. Za ten heroizm dnia codziennego jestem Państwu szczególnie wdzięczny - mówił Wójt podczas uroczystości. Oby nigdy nie brakowało Wam sił i zapału do wspierania kolejnych pokoleń. Oby młodzi zawsze dostrzegali wasze zaangażowanie i troskę o dzieci, wnuki i prawnuki i okazywali to, bo nic tak nie cieszy jak wdzięczność ze strony bliskich.”
Więcej…
 
Seniorzy na grzybobraniu Drukuj Email
poniedziałek, 22 września 2014 08:32
Seniorzy na grzybobraniu_3 Mieszkańcy Gminy Lubartów zrzeszeni w Klubach Seniora mają za sobą kolejną, wspólną imprezę. W czwartek 18 września grupa blisko 60 osób wzięła udział we wspólnym grzybobraniu. Lasy Kozłowieckie, gdzie szukano grzybów okazały się szczęśliwe. Wytężony wzrok i indywidualny sposób na szukanie, sprawiły, że pokaźnych rozmiarów koszyki, zapełniły się różnego rodzaju grzybami. Zaproszeni na spotkanie pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubartowie zadbali o to, by do domów zawieziono wyłącznie jadalne grzyby. Imprezę zorganizowali: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie, przy współpracy Nadleśnictwa Lubartów. W integrację seniorów włączyli się także przedstawiciele władz samorządowych Gminy Lubartów – wójt Krzysztof Kopyść oraz zastępca wójta Dariusz Trąbka. Zapraszamy do obejrzenia galerii >>
 
Zapytanie ofertowe Drukuj Email
wtorek, 26 sierpnia 2014 17:05

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu poniżej 30.000 euro na usługę organizacji i przeprowadzenia szkoleń z zakresu aktywnej integracji, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
ZAPYTANIE OFERTOWE Drukuj Email
poniedziałek, 23 czerwca 2014 15:30

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu poniżej 30.000 euro na usługę organizacji i przeprowadzenia kursów z zakresu prawa jazdy, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego