PROJEKT SYSTEMOWY "EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" - edycja trzecia Drukuj Email
środa, 17 marca 2010 02:00
efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet VII, Poddziałanie 7.1.1 - "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej" już po raz trzeci realizuje projekt systemowy p.t. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów".
Więcej…
 
"EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" - podsumowanie projektu systemowego w roku 2009 Drukuj Email
wtorek, 29 grudnia 2009 14:43
efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie - od stycznia 2009 r. do grudnia 2009 r. po raz drugi realizował projekt  współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów".
Więcej…
 
"EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" - kontynuacja projektu systemowego w roku 2009 Drukuj Email
piątek, 13 listopada 2009 14:46
efsW bieżącym roku kontynuujemy realizację projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Poddziałanie 7.1.1 - "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej". Do projektu zakwalifikowanych zostało 12 osób w tym osób bezrobotnych i zatrudnionych zagrożonych wykluczeniem społecznym, które są w wieku aktywności zawodowej.
Więcej…
 
Konferencja promująca projekt systemowy "EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" Drukuj Email
czwartek, 02 lipca 2009 14:50
efsW dniu 29 czerwca 2009 r. w siedzibie Urzędu Gminy odbyła się konferencja zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, promująca Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 w ramach projektu systemowego "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów". Celem konferencji było zapoznanie uczestników z Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki 2007-2013, jego celami i priorytetami ze szczególnym  uwzględnieniem Priorytetu VII: Działanie 7.1 "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji",  Poddziałanie 7.1.1 – "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej" oraz zapoznanie z realizowanym projektem systemowym "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów".
Więcej…
 
Projekt systemowy "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów" co słychać? Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2008 14:52
efsMiło nam przekazać informację, że wszystkie zakwalifikowane do udziału w projekcie osoby z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w podejmowanych działaniach. 3 osoby ukończyły cykl szkoleń, zdały egzaminy i otrzymały certyfikaty.
Więcej…
 
Projekt systemowy "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów" Drukuj Email
piątek, 10 października 2008 14:58
efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet VII Poddziałanie  7.1.1 - "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej" realizuje w 2008 roku projekt systemowy pt: "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów"  współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do osób mieszkających na terenie gminy Lubartów, korzystających ze wsparcia pomocy społecznej, które nie pracują i są w wieku aktywności zawodowej. W ramach projektu indywidualnymi kontraktami socjalnymi objętych zostanie 6 osób, które są gotowe do dokonywania zmian w swoim życiu, chętne do współpracy oraz spełniające wymogi dotyczące grup docelowych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zgodnie z wytycznymi związanymi z realizacją projektów systemowych.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia212223NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego